Saturday, August 28, 2010

KONKURS!

Pod koniec czerwca ukazał się ósmy numer Ziniola. Tym razem papierowe uzupełnienie cybersferycznego kwartalnika kultury komiksowej zmniejszyło nieco objętość (do 100 stron) i cenę (do 20zł). Tradycyjnie od deski do deski masa rewelacyjnego materiału. Świetne teksty i mocarne komiksy. Tradycyjnie również zero odzewu ze strony czytelników. Czyli, być może zupełnie bezpodstawnie wnioskuję, że po prostu nie wiecie co tracicie nie czytając Ziniola. Wobec tego, ogłaszam niezwykle prosty konkursik w którym nagrodą jest najnowszy numer tego zacnego periodyku.

Pytanie:
Ile razy w Ziniolu ukazał się "Przegląd zinów komiksowych"?

Podpowiedź
wystarczy wygooglać albo poszukać na blogu Ziniola. Nic trudnego.

Odpowiedź
proszę przesłać mailem na maciejaszek@gmail.com
W temacie maila "konkurs". Imię i nazwisko lub ksywka mile widziane. Adresu (na razie) nie trzeba.
Nie liczy się szybkość. Zrobię losowanie.

Termin
powiedzmy, że do 20 września.

Pomysłodawcą konkursu i dobroczyńcą oddającym swój autorski egzemplarz Ziniola jest Łukasz ljc Chmielewski, z którym obrabiam poletko wspomnianego w pytaniu konkursowym przeglądu zinów.

Tymczasem, wylogowuję się przynajmniej do połowy września. Pora na urlop. W gorączce zbliżającego się wielkimi krokami MFK (to już za miesiąc!!!) zaprzestaję aktualizacji raportowania postępów prac moich projektów. Na szczęście nic w przyrodzie nie ginie i tak oto Scenom z życia murarza zaczął kibicować Ziniol zaś Kolorowe Zeszyty objęły patronatem medialnym Laleczki.

2 comments:

Andrzej Janicki said...

Jaki wynik konkursu by nie był to "Przegląd zinów komiksowych" jest ciekawą lekturą. Podobnie jak to, co opowiadasz na blogu o Swoim własnym zinowaniu. Udanego urlopu!

Anonymous said...

test wiadomosci

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...