Monday, May 3, 2010

Nie śpijcie, NA BOGA!!!!!!1

Update do notki o Kolektywie.

Korzystając ze świątecznego majowego lenistwa skończyłem rysować komiks do nowego numeru magazynu. Wersja w tuszu poczeka sobie teraz na obróbkę. Podpicuję ją i wstawię literki w czerwcu/lipcu jak wykaraskam się z Morbida2/Laleczek.

Nowy epizod Najwydestyluchniejszego będzie niezwykłą gratką dla miłośników komiksu kobiecego i najpewniej na stałe wejdzie do kanonu sztuki feministycznej. Oprócz tego fani naszej serii powinni być usatysfakcjonowani wyśmienitym epizodem. Od siebie mogę zdradzić, że Bartek Sztybor osiąga kolejne wysokie rejestry. Zadziwiające!

W każdym razie, komiks już prawie gotowy. Dowód w postaci fotky:(8 plansz z 10. Nie mogę pokazać wszystkich, gdyż byłby to srogi spoiler a jak wiadomo Viewer Discretion Is Advised).

Premiera na XXI MFKiG. Ostateczny termin nadsyłania swoich propozycji to 15 sierpnia 2010 roku. Tak więc macie jeszcze całe długie trzy miesiące aby wyszykować dziełko na najwyższym poziomie.

Kogo ja oszukuję? Mogę się założyć, że i tak będziecie piszczeć o przedłużenie terminu a w efekcie większość z Was odstawi manianę po pierwszej planszy i wyśle niemiłosiernie niedopracowane gówno. Czyż nie?

Tak więc, nie bądźcie deadlinowymi mendami i zacznijcie pracować.
Pamiętajcie również aby zbanować comics sans! Komiksy literowane tym nędznym fontem ponoć od razu lecą do kosza.

3 comments:

r. sienicki said...

Amen!

qrjusz said...

@rsienicki: że zacytuję : "o deadlinie decyduję ja!" ;)

WSZĘDOBYLSKI MIŚ said...

do wszystkich miłośników sztuki dobrej woli. jest fajna akcja w szalenie zacnej sprawie. warta przyłączenia się bez względu na różnice płciowe, religijne, czy te w politycznych zapatrywaniach.

cel – zebranie 100 000 podpisów pod petycją do premiera z apelem o przeznaczenie 1% (dosłownie: jeden procent) z budżetu na kulturę.

o bracia i siostry, co nie samym chlebem żyjecie, a telewizyjne igrzyska nie budzą uśmiechu na waszych pyskach! :)
połączmy się w tym czynie obywatelskim i pokażmy, że siła nas!
pod tym adresem można dowiedzieć się o szczegółach akcji:
http://obywatelekultury.pl/

albo np.:
http://galeriabrowarna.blogspot.com/2010/05/1-na-kulture.html

a tu można złożyć podpis:
http://obywatelekultury.pl/zloz-swoj-podpis/

przekażcie proszę dobrzy ludeczkowie tę wiadomość drogą blogowo-postowo-pantoflową do jak najszerszego grona odbiorców. a jeżeli wola gospodarzu, poświęć proszę dwa zdania tej akcji u siebie na blogu.
dzięki za uwagę i z góry przepraszam jeżeli zakłuciem jakąś harmonię w postach panującą.
pozdrawiam serdecznie z turbo szacunkiem
obywatel kultury
czyli jeden z was

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...