Saturday, April 25, 2009

Dzień z Komiksem

Dzisiaj, czyli 25 kwietnia (sobota) odbędzie się Radomiu „Dzień z komiksem” w ramach Pory Literatury Popularnej, organizowanej przez Stowarzyszenie Kocham Radom i Instytut Książki. Impreza będzie miała miejsce w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" przy ulicy ul. Kopernika 1. Początek o godz. 16.00 - wstęp wolny.

W programie:
  • Rozmowa z autorami i wydawcami komiksów (Timof Comics, Magazyn Fantastyczny, B5, Jeju)
  • Wernisaż wystawy (ponad 130 prac 16 znakomitych artystów :)
  • Bitwa komiksowa
  • Kiermasz komiksów
Więcej informacji tutaj.

Do Radomia nie wybieram się, ale na wystawie będzie można sobie przeczytać kultowy już odcinek Najwydestyluchniejszego, w którym gościnnie występują chłopaki ze Schwinga a Koko pokazuje pisiora. Dla tych, co nie będą mieli szansy dotrzeć na imprezę, poniżej zapodaję komiks całkowicie za free. Jeśli ktoś życzy sobie mieć komiks w wersji papierowej, zapraszam do zakupu ostatniego MASZINA, w którym komiks był opublikowany.

Endżoj:


Scenariusz tradycyjnie jest autorstwa Bartka Sztybora.

EDIT poweekendowy:


Jaszczowa fotorelacja z imprezy tutaj.

Żałuję, że nie dotarłem. Widzę, że towarzystwo było zacne a Paweł Sambor organizując wystawę zrobił kawał wyśmienitej roboty. Brawo!<---Na focie Baboszko z Destyluszkiem.

5 comments:

Człowiek Potas said...

czuję się jak kosiarz umysłów. jestem jeszcze na etapie funkcjonowania w rzeczywistości, ale jednocześnie stałem się już postacią komiksową. niedługo rozdzwonią się wszystkie telefony. nie bedzie mnie tu, ale w komiksie mnie spotkacie. jak opowiem to mojemu lekarzowi od głowy, to przepisze mi najfajniejsze cukierki pod słońcem.

r. sienicki said...

To mój ulubiony komiks. Liczę na jakiś sequel z tymi przystojnymi panami. Może jakiś spinoff?

Kirkor said...

heh, byłocieniebyło, a byłeśchoćniebyłeś,
a szkoda :D

jaszczu said...

Brakowało nam Cię. Następną razą!

Sambor Paweł said...

żałuj waść, żałuj

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...