Monday, July 28, 2008

Kiepski żart w drugiej HARDKORPORACJI

Jakoś mi umknęła premiera drugiego numeru HARDKORPORACJI.
Nie będę rozbierał zina na czynniki pierwsze tak jak to zrobiłem przy okazji pierwszego numeru, tylko zaznaczę że jest lepiej edytorsko. Ogólnie poziom zbliżony jedyneczki, z tym że odczuwam niedosyt przygód Gabriela. Wydawało mi się, że pismo będzie trybuną głównie Szawła i tu się (ku mojemu szczeremu zdziwieniu!) niemile zdziwiłem. Hitami numeru są (powtórzę za Asu na forku ng): epilog dziełka "Samuraj Nagapyta w komiksie Futbol to gra śmierci" i fellation Sztybora.

Tymczasem, z rzeczonym Sztyborem w kooperacji zaprezentowaliśmy kolejny epizod NAJWYDESTYLUCHNIEJSZEGO. Tak więc HARDKORPORACJA jest następnym zinem, który ugościł naszą odcinkową serię. "Kiepski żart" to ośmiostronicowa historyjka narysowana ponad rok temu.

Dla wszystkich, których obecność destylucha może zmotywować do zakupu drugiego numeru HK, dwie plansze na smak:Poniżej zaś, jako forma przewodnika dla zagubionych w zawiłościach fabuły małe podsumowanie dotychczas opublikowanych epizodów:1. JEJU numer 3 - sierpień 2006 - 6 stron
2. MASZIN numer 1 - sierpień 2006 - 6 stron
3. B5 numer 2 - marzec 2007 - 6 stron
4. MASZIN numer 2 - marzec 2007 - 6 stron
5. JEJU numer 5 - czerwiec 2007 - 5 stron
6. B5 numer 3 - październik 2007 - 10 stron
7. JEJU numer 6 - marzec 2008 - 6 stron
8. MASZIN numer 3 - marzec 2008 - 4 strony
9. HARDKORPORACJA numer 2 - lipiec 2008 - 8 stron

Na razie tyle.
Będzie więcej.

2 comments:

godai said...

Właśnie niedawno chciałem cię prosić o taką listę odcinków NWD.

Dziękuję bardzo. W sumie to mi brakuje mało. I tak prawie nic z nich nie łapię :P

Ssselena said...

heh no prosze mi jakos tez umknal fakt ze dwojka juz wyszla ale mi sporo ostatnio umyka:) Nadrobie w lodzi jesli zaszczyca jakis stolik egzemplarzami 2:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...