Monday, September 20, 2010

Wyniki KONKURSU i konkursowy komiks

Ogłaszam zakończenie konkursu.

Odpowiedź na pytanie ile razy w Ziniolu ukazał się "Przegląd zinów komiksowych" to oczywiście "cztery". Prawidłową odpowiedź udzieliła i nagrodę w postaci 8 numeru ZINIOLA zgarnia czarna_hanka. Kilka innych osób również udzieliło poprawnej odpowiedzi, ale jak wiecie do rozdania miałem tylko jeden egzemplarz Ziniola ofiarowany przez Łukasza Chmielewskiego. Tak więc losowałem! Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom a zwłaszcza zwyciężczyni. Nagrodę prześlę pocztą.

Pozostając przy temacie konkursów
zapodaję dziś komiks, który wyrzeźbiliśmy wspólnie z Ystadem (scenariusz) na konkurs pod tytułem "Pierdolenie o Szopenie". Nie wygraliśmy, ale cóż - nie zawsze można wygrywać, czyż nie?


A specjalnie dla hardkorów
step baj step
czyli tajniki mojej techniki.
Kolejno: ołówek, tusz i kolur.

6 comments:

Łukasz Okólski said...

łoo świetnie wygląda, zupełnie na luzie, a nie tak bardzo pokrzywione i pomazane jak masz w swoim hardcorowym zwyczaju. Nie odbierz tego źle przyjacielu bo twój hardkor cenie, ale właśnie takie pracki jak te paski najbardziej mnie kopią!

Biram said...

http://www.youtube.com/watch?v=oO-0Sh8nMq4 Do klasycznej też można :)

hds said...

Czyli mniej rysunkowego szumu i od razu inaczej to wszystko gra ;)
Fajne te kartóny ;)

skarża said...

fajne chmoory

Ystad said...

Wypasione paski, super scenariusz etc :P

Anonymous said...

nie wiem dlaczego, ale jak by komiks miał formę szkicu - był by lepszy, miał by lepszą dynamikę i ogólnie lepiej się on prezentuje... :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...