Wednesday, April 6, 2011

Przełom (kolejny)

Marzec był dość intensywnym miesiącem:
Najpierw koordynowałem artystycznie projekt Gazety Wyborczej dla Katowic. Później poprowadziłem swój pierwszy wykład w KUL, który o ile był w swej formie bardzo rozrywkowy, to jednak w fazie przygotowań przyprawił mnie o sporo stresów. Na pewno było to doświadczenie w efekcie bardzo pozytywne, więc chętnie kiedyś jeszcze wystąpię w podobnej roli. Dobrą passę marca zamknęła światowa premiera nowej gry "Owls Nest" dla Pastelgames.

Kwiecień zaczął się równie pracowicie. Razem z Dominikiem Szcześniakiem zaliczyliśmy debiut "Przygód Leszka" na pierwszej stronie lubelskiej Gazety Wyborczej. Pod szyldem Ziniola zaangażowaliśmy się również w komiksowy support TekturaFest, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Współorganizujemy SLAM i zaprosiliśmy do Lublina Katarzynę Szaulińską. Również w przyszłą sobotę (dokładnie 16 kwietnia o godzinie 16, gdy w Tekturze rozmawiać z Kasią będzie dr Tomasz Kitliński) będę gościł w Katowicach w rondzie sztuki, gdzie odpowiem na pytanie "kto zabił polski komiks".

Stricte komiksowo zaś, razem z Bartkiem Sztyborem wystąpiliśmy w nowym numerze Kolektywu z kolejnym epizodem Najwydestyluchniejszego. Wsparłem również swoimi pinupami dwa albumy: hardkowerowy debiut Roberta Sienickiego i Łukasza Okólskiego (Scientia Occulta) i "Kamień przeznaczenia" Tomka Kleszcza.

A tymczasem w tajemnicy trwa praca nad kolejnymi akcjami, których owoce najprawdopodobniej będą widoczne już w maju.

Dzieje się! Tylko czasu na rysowanie albumów zaczyna brakować. Pora więc na powrót akcji automotywacyjnej w odniesieniu zarówno do Degrengolandu jak też projektu E. Degrengoland ogarniam, powolutku powstają nowe plansze. Dorzucam więc ambitny plan pod tytułem "jedna strona stroyboardu dziennie" Zaczynam od... jutra. Bo dziś jestem nieco przytłoczony tymi wszystkimi planami. A tu jeszcze remont na głowie!

3 comments:

hds said...

Tylko trzymać kciuki za kolejne akcje-atrakcje ;)

meimei said...

się dzieje faktycznie :D fajno ^.^

GiP said...

Dużo tego:)
Podziwiam determinację i Twoją pracowitość. Tylko pozazdrościć:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...