Tuesday, May 22, 2007

Wiedźmuch

Dziś wpis mocno okraszony linkami:

Daniel Gizicki jako szef działu komiksowego ESENSJI stara się tchnąć weń trochę więcej życia niż do tej pory. Stara się mobilizować felietonistów i recenzentów, dzięki czemu po latach wręcz doczekaliśmy się reaktywacji rubryki "Nie Tylko Underground" jak też zwiększenia częstotliwości "Polskiego Komiksu Internetowego" (pisanego na spółę z Robem). Do kompletu brakuje jeszcze powrotu "Luckiej sprawy" - ciekawe czy taki kombak po 3 i półletniej przerwie byłby możliwy?

Daniel zabiega też o publikacje krótkich historyjek i okolicznościowych prezentacji, takich jak zamieszczona w najnowszym numerze galeria wiedźminów.

Niestety nie zdążyłem zrobić swojego pinupa do galeryjki Ottowej (czego bardzo żałuję) więc tym razem sprężyłem się i namazałem takiego oto Geralta tańczącego z mackami. Inne ciekawe wersje tej postaci można podziwiać TUTAJ <-kLiknąć proszę :)

1 comment:

marcin said...

Maćku,

świetna sprawa ten "Dom Żałoby 4"! Jak na razie najlepszy ze wszystkich twoich wydanych albumów -jak dla mnie. Wreszcie nie ma efektu "niedokończenia" kadru. POZDRAWIAM

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...