Monday, March 22, 2010

WIP - projekt C (03) - DEGRENGOLAND

Ubiegły tydzień zakończyłem ujawniając szczegóły „Scen z życia murarza”.
Od razu odkryję tabliczkę z napisem „Projekt C” i zdradzę kolejny tytuł.

Zanim to uczynię, dodam że trzy pozostałe tajemnicze projekty pozostaną tajemnicą jeszcze przez (co najmniej) kilka miesięcy. Nadmienię również, że do dzisiejszego kroku przyczynił się start webkomiksu SCIENTIA OCCULTA autorstwa moich miłych kolegów: Łukasza Okólskiego i Roberta Sienickiego. Klikajcie, dodawajcie do RRSów.

Przechodząc do meritum.
Pora na konkrety:

- DEGRENGOLAND -

Webkomiks. Aktualizowany regularnie. Dwa razy w tygodniu. Zamknięta historia na około 100 odcinków. W przeliczniku fanów tęskniących za zeszytówkami – cztery/pięć zeszytów (rozdziałów). Za darmo. W skali szarości.

Scenariusz Dominika Szcześniaka. Rysunki Pawła Wojciechowicza i moje.
Z Dominikiem kilka albumów komiksowych zdążyliśmy popełnić. Teraz do twórczego teamu przygarnęliśmy młodego ale zdolnego i ambitnego koleżkę. Efekty nas pozytywnie zaskoczyły.

Ruszamy wkrótce - jak tylko skończymy pierwszą dawkę materiału, która posłuży na pół roku aktualizacji. Połowę tej dawki już przyszykowaliśmy. Do tematu webkomiksu staramy się podejść profesjonalnie (jak do każdego z naszych komiksów). Chodzi mi zarówno o jakość jak też brak obsuw w aktualizacji. W chwili startu DEGRENGOLANDU gwarantujemy czytelnikom 50 stron, czyli kilka miesięcy wspólnej (oby dobrej) zabawy.
Image and video hosting by TinyPic

Ostrzeżenie:
Jutro na blogu zaprezentuję nieco inną formę autolansu niż zazwyczaj.
Będzie to autolans w postaci mini wywiadu z Pawłem Wojciechowiczem.
Paweł Wojciechowicz – Trreker. Kojarzycie?
W takim razie zapraszam.

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...