Monday, April 30, 2007

Klaun

Na forum gildii rozpoczęła się druga edycja konkursu na planszę komiksową. Tematem jest "Klaun". Razem z Bartkiem Sztyborem przygotowaliśmy taką oto stronkę:Plansza docelowo znajdzie się w naszym albumie, który planujemy wydać w przyszłym roku.
Oczywiście chodzi o "Najwydestyluchniejszego". Bartek wprowadził kolejny ciekawy motyw, ja sobie pomazałem tuszem. Jarema Chrestomat odgrywający na planszy z Klaunem rolę Jezusa oczywiście powróci. Z klauna też szybko nie zrezygnuję, bo mi się spodobała :)


W czasie rysowania przygrywał mi zespół Arcade Fire. Kapelę polecił mi Rafał Szłapa, za co chciałbym mu niniejszym podziękować. W pewnym momencie płytka zaripitowała mi się na kawałku INTERVENTION. Słuchałem go w kółko przez ponad godzinę. Jeśli ktoś chciałby sobie posłuchać soundtracka do Klauna, to na Youtubie znalazłem taką i taką wersję koncertową oraz teledysk zastępczy w postaci "Arcade Fire's Intervention mashed with Coppola's Rumble Fish" (ciekawy efekt).

2 comments:

Agress said...

Zespół świetny i mi znany, a co do planszy to już mówiłam jakie są moje odczucia. Nie mogę się doczekać Panów albumu :) Pozdrawiam serdecznie :)

robweiller said...

Arcade Fire - też sobie kiedyś tego podsłuchiwałem, ale jakoś mi wówczas nie podeszło.

Może dam im jeszcze jedną szansę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...